مجموعه اویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت روغن سیاهدانه خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه مهم روغن سیاهدانه خوراکیتوزیع کننده روغن سیاهدانه خوراکی

آخرین قیمت روغن سیاهدانه خوراکی به کیفیت این روغن و هم چنین نحوه روغن گیری این محصول بستگی دارد، البته قیمت سیاهدانه در قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار می باشد، هزینه های تولید و هم چنین دستمزد نیروی انسانی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این روغن به شمار می آید‌

آخرین قیمت روغن سیاهدانه خوراکی

مشخصه مهم روغن سیاهدانه خوراکی

مشخصه مهم روغن سیاهدانه خوراکی روغن سیاه دانه خوراکی با کیفیت محصولی است که از بذرهای طبیعی و ارگانیک سیاه دانه به دست می آید و در حین روغن کشی و بسته بندی افزودنی های دیگری به آن اضافه نشده است.

به طبع از از مهم ترین مشخصه های روغن سیاه دانه خوراکی ارگانیک بودن آن می باشد و این محصول دارای خواص دارویی و درمانی زیادی هستند. یکی از خصوصیات مهم انواع روغن سیاه دانه با کیفیت رنگ این روغن می باشد رنگ این روغن قهوه ای روشن است ، اگر این رنگ کم رنگ تر و یا تیره تر باشد نشان دهنده عدم خلوص و ارگانیک بودن آن است.

یکی دیگر از مشخصه های بارز این روغن بوی آن می باشد، بوی این روغن می بایست تند بوده و دقیقا شبیه بذر این محصول باشد در غیر این صورت نشان دهنده عدم خلوص و تقلبی بودن آن است.

وقتی در ابتدا روغن سیاه دانه خوراکی گرفته می شود دارای رنگی کدر بوده و ذرات معلق بسیاری در آن شناور می باشد به دلیل سنگین بودن بافت این روغن ته نشین شدن این ذرات چند روزی زمان می برد و بعد از این چند روز این روغن شفاف می شود، اگر این ذرات خیلی زود ته نشین شود نشان از عدم کیفیت و خلوص روغن و بذر های سیاه دانه دارد.

روغن با کیفیت این بذر سنگین بوده و بافتی نرم دارد و سیر نشده است یعنی در شرایط سرما وارد فاز جامد نمی شود. از دیگر خصوصیات این روغن می توان به کیفیت و مقاومت بالای این کالا در برابر فساد و خرابی نام برد، محصول روغن با کیفیت دارای مدت زمان بالای نگهداری می باشند.

به طور کلی این محصول به روش های اصولی و با رعایت موازین بهداشتی تولید می شوند.

توزیع کننده روغن سیاهدانه خوراکی

توزیع کننده روغن سیاهدانه خوراکی توزیع روغن سیاهدانه خوراکی در وهله اول توسط کارگاه ها و کارخانه های تولیدی این محصول انجام می شود، البته دفاتر و نمایندگی های پخش و عرضه این محصول از دیگر مراکز فعال جهت توزیع روغن سیاهدانه خوراکی می باشد.

وب سایت های اینترنتی این مراکز نیز توزیع روغن سیاهدانه را دربین خریداران انجام می دهند، مشتریان پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه های حمل و نقل می توانند از طریق باربری های این مراکز در کوتاه ترین زمان ممکن این روغن را در شهر محل سکونت خود تحول بگیرند‌.

خانم ملکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09138330235

مجموعه ویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید