مجموعه اویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان روغن سیاه دانه خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بارز روغن سیاه دانه خالصصادرات انواع روغن سیاه دانه خالص

تولید کنندگان روغن سیاه دانه خالص شامل مراکزی می باشند که پس از وارد نمودن متریال اولیه به خط تولید به وسیله تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته اقدام به روغن گیری از بذر سیاهدانه می کنند، اسامی تولیدکنندگان فوق از طریق دفاتر و نمایندگی های فروش این محصول قابل استعلام و بررسی می باشد.

تولید کنندگان روغن سیاه دانه خالص

ویژگی بارز روغن سیاه دانه خالص

ویژگی بارز روغن سیاه دانه خالص روغن سیاه دانه خالص با کیفیت محصولی است که از بذرهای طبیعی و ارگانیک سیاه دانه به دست می آید و در زمان گرفتن روغن و بسته بندی ناخالصی و افزودنی غیر مجاز به آن اضافه نشده است.از جمله مشخصه های کیفی این محصول به شرح ذیل است:

  • به طبع از مهم ترین مشخصه های بارز روغن سیاه دانه عمده ارگانیک بودن آن می باشد و این محصول دارای خواص دارویی و درمانی زیادی هستند. یکی از خصوصیات کیفی مهم انواع روغن سیاه دانه با کیفیت رنگ این روغن می باشد رنگ این روغن دارای رنگی روشن است .
  • اگر این رنگ روشن تر یا بسیار تیره تر باشد نشان دهنده وجود ناخالصی و ارگانیک بودن آن است. یکی دیگر از مشخصه های بارز این روغن بوی آن می باشد، بوی این روغن می بایست رایحه ای دقیقا شبیه دانه های سیاه دانه باشد در غیر این صورت نشان دهنده وجود ناخالصی و تقلبی بودن آن است.
  • وقتی در ابتدا روغن سیاه دانه خوراکی گرفته می شود دارای رنگی غیر روشن بوده و ذرات بسیاری در آن شناور می باشد به دلیل سنگین بودن بافت این روغن ته نشین شدن این ذرات مدت زمان زیادی مشخصی لازم است و بعد از این چند روز این محصول شفاف می شود، اگر این ذرات زودتر ته نشین شود نشان از عدم کیفیت و خلوص روغن و بذر های سیاه دانه دارد.
  • روغن با کیفیت این بذر سنگین بوده و بافتی نرم دارد و سیر نشده است یعنی در دمای پایین به صورت جامد نمی شود. از دیگر ویژگی های این روغن می توان به کیفیت و مقاومت بالای این محصول در برابر خرابی نام برد، محصول روغن با کیفیت دارای مدت زمان بالای نگهداری می باشند. به طور کلی این محصول به روش های اصولی و با رعایت موازین بهداشتی تولید می شوند.
  • خواص روغن سیاهدانه موجب شده است که این محصول مورد توجه مصرف کنندگان بسیاری قرار بگیرد.

صادرات انواع روغن سیاه دانه خالص

صادرات انواع روغن سیاه دانه خالص صادرات روغن سیاه دانه خالص توسط مراکز پخش و فروش این محصول انجام نی شود این مراکز دارای نمایندگی های مجاز در کشورهای مقصد می باشند و پس از شناسایی بازار مقصد در کشورهای خارجی اقدام به صادرات انواع این روغن در بین خریداران می کنند.

البته بازرگانان و تجار زیادی نیز در زمینه صادرات انواع روغن سیاه دانه خالص فعال می باشند.

خانم ملکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09138330235

مجموعه ویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید