مجموعه اویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع روغن سیاهدانه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های خاص روغن سیاهدانه خالصتوزیع کننده روغن سیاهدانه صادراتی

روغن سیاهدانه صادراتی یا Nigella Sativa از آسیا می آید ، اما از لحاظ تاریخی شواهدی وجود دارد که از آن در مصر باستان استفاده می شده است. در تمدن های هندو و عرب به دلیل توانایی کمک به هضم غذا، درمان آسم، برونشیت، روماتیسم، اسهال به نام “Habbatul bararakah” (دانه مبارک) شناخته می شد و حتی برای تأمین انرژی بدن از آن استفاده می شود.

خرید انواع روغن سیاهدانه صادراتی

مزیت های خاص روغن سیاهدانه خالص

مزیت های خاص روغن سیاهدانه خالص ترکیبات فیتوشیمیایی اصلی روغن سیاهدانه خالص تیموکینین ، تیمو هیدروکینون و تیمول است و این مواد ، به عنوان ضد قارچ قدرتمند و حتی در مبارزه با آلزایمر و اوتیسم ، مزایای متعددی دارند.

می تواند از دیابت جلوگیری کند این روغن از نظر پیشگیری و مدیریت دیابت 1 و دیابت 2 پتانسیل زیادی دارد. در مطالعه ای که در هند انجام شد مشخص شد که باعث بازسازی نسبی سلولهای پانکراس می شود ، سطح گلوکز خون را کاهش می دهد همچنین غلظت انسولین.
در همان مطالعه ، محققان دریافتند که سیاه دانه تحمل گلوکز را مانند داروی متفورمین بهبود می بخشد ، بدون اینکه عوارض جانبی آن شامل درد شکم ، گاز ، سردرد ، ریفلاکس و گرگرفتگی باشد. همیشه قبل از قطع دارو با پزشک مشورت کنید. حاوی خواص ضد سرطانی است
نشان داده شده است که ماده فعال آن ، تیموکینون ، باعث کاهش تومورهای روده بزرگ ، مرگ سلول در سلولهای سرطانی در پستان و پانکراس را القا می کند. و علاوه بر این ، حاوی اثرات ضد متاستاتیک است.
مطالعه ای نشان داد که ترکیب تیموکینون موجود در این روغن با درمانهای معمول سرطان مانند شیمی درمانی سمیت شیمی درمانی را کاهش می دهد و درمانها موثرتر می شوند. دانشمندان دیگر نیز نشان دادند که ترکیب تیموکینون و تیموهیدروکینون منجر به کاهش 52 درصدی سلولهای تومور می شود.
این نتایج مثبت لزوماً به معنای این نیست که روغن سیاه دانه درمان قطعی سرطان است ، اما شما می توانید با مصرف آن برای پیشگیری و به عنوان مکمل سایر درمان ها شروع کنید.
از آسیب کبدی محافظت می کندنشان داده شده است که این روغن از بافتهای کبدی در برابر اثرات منفی فلزات سمی محافظت می کند. همچنین از عناصر رادیواکتیو از جمله کادمیوم محافظت می کند. این کار را با جوان سازی آنتی اکسیدان هایی که پس از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی تخلیه شده اند ، انجام می دهد.
اثرات ضد التهابی داردپوکی استخوان که ارتباط شدیدی با التهاب دارد همچنان در رابطه با روغن سیاه دانه بررسی شده است و مشخص شد که محتوای تیموکینون آن باعث مهار تعدادی از مواد ایجاد کننده التهاب می شود.

توزیع کننده روغن سیاهدانه صادراتی

توزیع کننده روغن سیاهدانه صادراتی مجموعه ما اقدام به توزیع روغن سیاهدانه صادراتی نموده است. این روغن را می توان به روش های مختلف استفاده نمود. استفاده موضعی روغن سیاه دانه همچنین فواید زیادی به همراه دارد ، به عنوان مثال ، در موارد آکنه. در دو ماه استفاده ، کاهش ضایعات پوستی مشاهده شد و نتایج را به اثر ضد میکروبی و ضد التهابی نسبت داد. از آنجا که این روغن حاوی بسیاری از آنتی اکسیدان ها است ، می توان از آن به عنوان یک مرطوب کننده ضد پیری استفاده کرد.

خانم ملکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09138330235

مجموعه ویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید