مجموعه اویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع روغن سیاه دانه زانو درد

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از روغن سیاه دانه برای زانو دردتوزیع انواع روغن سیاه دانه ممتاز

سیاه دانه یک دانه گیاهی با خواص درمانی بسیار زیاد است. سیاه دانه طبعی گرم دارد و بعضی از مناطق ایران کشت می شود. یکی از روش های استفاده از سیاه دانه تهیه روغن سیاه دانه می باشد. برای درمان بعضی از بیماری ها مثل درد مفاصل زانو از روغن سیاه دانه زانو درد استفاده می شود.خرید انواع روغن سیاه دانه زانو درد

استفاده از روغن سیاه دانه برای زانو درد

استفاده از روغن سیاه دانه برای زانو درد

سیاه دانه دانه ای کوچک با طعمی تلخ می باشد که از دیرباز این دانه را به عنوان یک دانه گیاهی دارویی می شناختند. سیاه دانه خواص درمانی بسیار زیادی دارد، از این دانه به روش های مختلفی استفاده می شود. نوع استفاده از این دانه بستگی به تشخیص پزشک و نوع بیماری دارد. یکی از روش های استفاده از خواص درمانی سیاه دانه استفاده از روغن سیاه دانه در بهبود و درمان بیماری است. سیاه دانه دانه ای تلخ است و با داشتن خواص آنتی اکسیدانی باعث کاهش التهاب درد در بیرون و بیرون بدن می شود. روغن سیاه دانه در درمان آرتروز و درد مفاصل و زانو درد بسیار شفا دهنده است. صنایع دارویی با تولید روغن سیاه دانه به صورت کپسول برای مصرف خوراکی یا تولید به صورت روغن مالشی استفاده از این روغن را آسان کرده اند.

در تولید روغن سیاه دانه می توان از روغن هایی مثل روغن بادام تلخ و روغن زیتون …به عنوان روغن پایه در تولید این محصول استفاده می شود که البته مقدار استفاده از این روغن ها در ترکیب با روغن سیاه دانه استاندارد های خاص خود را دارد. هر چه درصد روغن سیاه دانه بیشتر باشد روغن سیاه دانه ممتاز تری تولید می شود. مالش روغن بر روی موضع مورد نظر مثلا مفصل زانو باعث افزایش گردش خون در محل درد و کاهش التهاب می شود. استفاده از روغن سیاه دانه زانو درد به دلیل داشتن طبع گرم برای همه افراد توصیه نمی شود و برای بعضی از افراد عوارض جانبی به وجود می آورد و حتما باید به توصیه و تایید پزشک معالج انجام شود.

توزیع انواع روغن سیاه دانه ممتاز

توزیع انواع روغن سیاه دانه ممتاز

روغن سیاه دانه با توجه به دامنه درمانی با درجه بندی ها میزان خلوص متفاوتی تولید می شود. نمونه ای از این روغن ها مصرف خوراکی دارند که به صورت ترکیب با غذا یا به صورت کپسول روغنی و با تجویز پزشک استفاده می شود. گروهی دیگر مصرف موضعی دارند و با توجه به نوع درد انواع مختلفی دارد. توزیع روغن سیاه دانه باید با تاییدیه وزارت بهداشت و توسط شرکت های دارویی معتبر به بازار عرضه شود. بهترین راه برای تهیه روغن سیاه دانه زانو درد خرید از داروخانه ها و برند شرکت های دارویی معتبر است.

خانم ملکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09138330235

مجموعه ویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید