مجموعه اویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت روغن سیاهدانه طبیعی درجه یکصادرات روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک

سیاهدانه یا شونیز گیاهی گل دار ویک ساله است که برای مصارف گوناگون کاربرد دارد. روغن سیاهدانه، روغنی است که از هسته این نوع گیاه گرفته می شود. منطقۀ بومی کاشت این نوع گیاه جنوب آسیای غربی است که روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک را از این دانه استخراج می کنند. همچنین به موجب خواص دارویی این گیاه نرخ روز روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک متغیر است و بستگی به شرایط اقتصادی هر کشور برای صادرات یا واردات این روغن دارد.

نرخ روز روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک

کیفیت روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک

کیفیت روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک سیاهدانه همان طور که از اسمش پیداست دانه های ریز سیاهی است که در غذاهای مختلف و همچنین بعضی از داروها استفاده می شود. از دانه های سیاهدانه می توان روغنی به دست آورد که کاربردهای متفاوتی در درمان، بهداشت، مصارف خوراکی و… دارد.

هرچه دانه های سیاه دانه در شرایط بهتری کاشت شوند و دقت زیادی در هنگام برداشت داشته باشند، دانه های آن بزرگ تر می شوند و از این رو در روغن گیری آن از این دانه ها روغن بیشتری دریافت می شود.

در بعضی از شرکت ها یا مغازه های مخصوص روغن گیری برای سود و منفت خود روغن حاصل از سیاهدانه را با ناخالصی ترکیب می کنند. اما شایان به ذکر است که شاید در کیفیت آن تغییر چندانی نکند اما روغن خالص آن می تواند بهترین کیفیت و همچنین عملکرد را داشته باشد و همچنین قیمت روغن خالص آن نسبت به ناخالص آن بیشتر است. ب

رای این که تشخیص دهید روغنی که خریداری می کنید از لحاظ کیفیتی بالا است باید توجه داشته باشید که رنگ آن روغن سیاه یا قهوه ای مایل به سیاه شفاف باشد و هیچ گاه ته نشین نشود.

صادرات روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک

صادرات روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین صادر کنندگان این محصول به شمار می رود. همچنین کشورهای دیگر در جنوب غربی آسیا محصول خود را وارد کشورمان می کنند. از شهرهای مهم ایران که سیاهدانه به طور فراوان در آنجا کشت می شود می توان به اصفهان و اراک اشاره کرد.

سالیانه کشورمان از طریق صادرات روغن به ویژه روغن سیاهدانه طبیعی و درجه یک درآمد زیادی را کسب می کنند. کشورهای دیگر همانند افغانستان سیاهدانه های مرغوبی دارند که آن ها هم از طریق واردات روغن به ویژه روغن سیاهدانه کمک شایانی به اقتصاد کشورشان می کنند.

دسته بندی سیاهدانه برای واردات و صادرات روغن این نوع گیاه بسیار مهم است زیرا در صورت بروز تصادف یا احتمال برعکس شدن جعبۀ حاوی این روغن، ضرر زیادی متوجه شرکت مذکور واردات و صادرات می شود، به همین علت در کار بسته بندی و عرضۀ روغن سیاهدانه طبیعی درجه یک باید دقت بسیار زیادی به کاربرد.

به این منظور امروزه دستگاه های مخصوصی تحت بسته بندی این گونه مواد مهم و ارزشمند طراحی شده که به صورت کامل این کار را به عهده می گیرند و به خوبی انجام می دهند.

خانم ملکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09138330235

مجموعه ویلا تراپی شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید